Mieszkańcy usatysfakcjonowani nową inwestycją

W czwartek, 6 lipca br. Burmistrz Miasta Pułtusk Krzysztof Nuszkiewicz zaprosił mieszkańców  na oficjalne oddanie do użytku przebudowanej drogi – ul. Batalionów Chłopskich. 

Podczas spotkania mieszkańcy nie kryli radości z ukończonej przebudowy drogi, która, jak wspomniał ks. kan Józef Gawlik ułatwia funkcjonowanie i jest ładna. 

W ramach inwestycji, wykonano przebudowę jezdnii o długości 253 m i szerokości 5,5 m z kostki brukowej staromiejskiej o wymiarach 13×13 i grubości 8 cm. Wzdłuż ulicy został wykonany jednostronny chodnik z płytek betonowych 20 x 20 cm w kolorze mix. Do granic wszystkich posesji zostały doprowadzone zjazdy indywidualne. W przebudowywanej ulicy na całej długości została zmodernizowana kanalizacja deszczowa. Łączne nakłady na przebudowę wyniosły 355 672,44 zł w tym opracowanie projektu 15621,00 zł. Inwestycja została sfinansowana ze środków własnych.

Umowę na przebudowę ul. Batalionów Chłopskich w Pułtusk Burmistrz Miasta Pułtusk Krzysztof  Nuszkiewicz podpisał 29 marca 2017.  Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe OK-BUD Piotr Morawski z siedzibą w Nasielsku.